fbpx

Nie przerywaj pracy gdy robi się ciemno

Czasami musisz wcześniej skończyć pracę, bo brakuje światła. Czy wiesz, że jest na to sposób? Wystarczy postawić przenośny maszt oświetleniowy lub lampę, aby dalej kontynuować swoją pracę.

Jesteśmy aby pomóc

Rozdzielnica mobilna ERB 125R naświetlacz + 1.5m kabla

2.730,00  netto

Dla firm wynajmujących sprzęt budowlany. Rozdzielnica z oświetleniem, gniazda trójfazowe są zabezpieczone metalową osłoną, która uniemożliwia wyrwanie w trakcie intensywnego użytkowania. Stelaż wykonany z metalowych profili, które zabezpieczają rozdzielnicę przed uszkodzeniem.

Czytaj dalej

Maszt oświetleniowy LM2x100F Partnersite

840,00  netto

Maszt przygotowany na trudne warunki. Dwie lampy o łącznej mocy 200 W, Wysokość: 3.0 m, waga stojaka: 7 kg, waga lamp: 6 kg. Współczynnik bezpieczeństwa IP 54. Przeznaczony do oświetlenia akcji pożarniczo-gaśniczych. Nie martw się, że lampy ulegną zniszczeniu.

Czytaj dalej

Przedłużacz + marker antykradzieżowy EEC 63A 5×16 / 50m

2.600,00  netto

Zastosowany marker zapobiega kradzieży i jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które wynajmują sprzęt budowlany. Przedłużacz na trudne warunki budowlane. Przewody są mrozo i olejoodporne.

Czytaj dalej

Rozdzielnica budowlana ERB 63A2 do zasilania miejsc pracy

1.970,00  netto

Rozdzielnica elektryczna jest przeznaczona do zasilania miejsc pracy w trakcie prowadzenia różnych prac budowlanych. Stojak jest spawany z kątowników i opasa tył rozdzielnicy. Jest wyposażona w pionowe rączki po obu stronach rozdzielnicy.

Czytaj dalej

Rozdzielnica ERB 32RB1 do montażu wewnątrz budynku

450,00  netto

Rozdzielnice elektryczne opracowane dla firm, które chcą zamontować rozdzielnicę na stałe wewnątrz i na zewnątrz budynku w trakcie wykonywania prac budowlanych. Rozdzielnice są odpowiednie do zasilania maszyn i urządzeń w zakładach pracy i magazynach logistycznych.

Czytaj dalej

Naświetlacz LED LLS50AW x 12 sztuk (12x50W)

828,00  790,00  netto

Naświetlacz do ciężkich warunków pracy, moc lampy to 50 W. Szyba umożliwia szybkie i dokładne czyszczenie. Wodoszczelność IP 65. Dopuszczalne mycie myjką ciśnieniową i stosowanie detergentów. Materiały nie reagują z innymi pierwiastkami, klosz nie matowieje.

Czytaj dalej

Poliwęglanowa świetlówka LED LLL58A Partnersite

170,00  netto

Wytrzymała pokrywa z poliwęglanu. Moc 60 W, ilość diod 120, wodoszczelność IP 65. Wysoka oszczędność energii. Doskonałe do hal produkcyjnych, biur, warsztatów, garaży i lakierni. Idealne tam, gdzie panuje wilgoć.

Czytaj dalej

Skrzynka przenośna ESP 32AW bez zabezpieczeń + 2m kabla

228,00  netto

Niewielka i lekka, przenośna rozdzielnica elektryczna bez zabezpieczeń jest dedykowana dla firm prowadzących prace wykończeniowe.

Czytaj dalej

Naświetlacz LED LLS100AK Partnersite

320,00  netto

Antywstrząsowy naświetlacz na słupy lub rusztowania, z przewodem 5 m o mocy 100 W, ilość diod LED 240, stopień szczelności IP 54, bardzo korzystne właściwości świetlne, barwa 6500K (zimno biała), wyposażony w uchwyt mocujący regulujący kierunek padania światła.

Czytaj dalej

Przedłużacze na bębnie z markerem EED 32A 5×4 / 20m

480,00  netto

Przedłużacz posiada solidny metalowy statyw wykonany z ocynkowanej rurki zakończonej wyprofilowaną rękojeścią. Przewody są mrozo i olejoodporne. Przewód jest zakończony markerem w żółtym kolorze.

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Niniejsza strona w celu prawidłowego funkcjonowania korzysta z plików cookie.