Flip book element

Rozdzielnica ERB 100Dz2L do zasilania dźwigu budowlanego (falowniki) z licznikiem

3.382,50  brutto

Rozdzielnica elektryczna przeznaczona do zasilania dźwigu budowlanego. Posiada wyłącznik główny 125A. Działa na prąd znamionowy 100A.

Czytaj dalej

Rozdzielnica ERB 100Dz2 do zasilania dźwigu budowlanego (falowniki)

2.829,00  brutto

Rozdzielnica elektryczna przeznaczona do zasilania dźwigu budowlanego. Posiada wyłącznik główny 125A. Działa na prąd znamionowy 100A.

Czytaj dalej

Rozdzielnica elektryczna budowlana ERB 40A2L + licznik

2.066,40  brutto

Rozdzielnica elektryczna budowlana ERB 40A2L jest perfekcyjna do zasilania miejsc pracy w trakcie prowadzenia prac budowlanych. Swobodny dostęp do każdego z gniazd, bez względu na ilość podłączonych urządzeń.  Wyłącznik umieszczony w miejscu łatwo dostępnym, co jest bardzo ważne w przypadku, gdy istnieje potrzeba szybkiego wyłączenia urządzenia.

Czytaj dalej

Rozdzielnica elektryczna budowlana ERB 40A2

1.808,10  brutto

Rozdzielnica elektryczna budowlana ERB 40A2 jest perfekcyjna do zasilania miejsc pracy w trakcie prowadzenia prac budowlanych. Swobodny dostęp do każdego z gniazd, bez względu na ilość podłączonych urządzeń. Wyłącznik umieszczony w miejscu łatwo dostępnym, co jest bardzo ważne w przypadku, gdy istnieje potrzeba szybkiego wyłączenia urządzenia.

Czytaj dalej

Kabel z wtyczką 1.5 m Mareld do taśmy LED SUNLIT

67,65  brutto

Kabel z wtyczką 1.5 m Mareld do taśmy LED SUNLIT.

Czytaj dalej

Taśma LED SUNLIT matowa 3 m | oświetlenie schodów lub rusztowania

94,71  brutto

Taśma LED matowa Sunlit o długości 3 m, zawierająca 180 diod/m. Sama taśma jest chroniona przez matową osłonę, dzięki czemu nie oślepia jak inne taśmy ledowe. Łatwość montażu, np. przy wykorzystaniu opasek kablowych lub przez zawieszenie na hakach montażowych. Może służyć jako oświetlenie ogólne albo do oświetlania miejsc niebezpiecznych, takich jak szyby wind, schody lub platformy.

Czytaj dalej

Taśma LED SUNLIT matowa 20 m | oświetlenie schodów lub rusztowania

699,87  brutto

Taśma LED matowa Sunlit o długości 20 m, zawierająca 180 diod/m. Sama taśma jest chroniona przez matową osłonę, dzięki czemu nie oślepia jak inne taśmy ledowe. Łatwość montażu, np. przy wykorzystaniu opasek kablowych lub przez zawieszenie na hakach montażowych. Może służyć jako oświetlenie ogólne albo do oświetlania miejsc niebezpiecznych, takich jak szyby wind, schody lub platformy.

Czytaj dalej

Taśma LED SUNLIT matowa 10 m | oświetlenie schodów lub rusztowania

380,07  brutto

Taśma LED matowa Sunlit o długości 10 m, zawierająca 180 diod/m. Sama taśma jest chroniona przez matową osłonę, dzięki czemu nie oślepia jak inne taśmy ledowe. Łatwość montażu, np. przy wykorzystaniu opasek kablowych lub przez zawieszenie na hakach montażowych. Może służyć jako oświetlenie ogólne albo do oświetlania miejsc niebezpiecznych, takich jak szyby wind, schody lub platformy.

Czytaj dalej

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.