Chcesz mieć prąd zawsze, gdy jest potrzebny ?

prąd

Nie ulega wątpliwości, że warunki pracy na budowie nie należą do najłatwiejszych. Bardzo często niesprzyjające warunki pogodowe powodują, że niezbędne jest odpowiednie oświetlenie i stały dostęp do energii elektrycznej.

Dzięki profesjonalnym urządzeniom jak rozdzielnice elektryczne oraz maszty budowlane wraz z oświetleniem LED możesz pracować bez przeszkód nawet wtedy, kiedy na zewnątrz robi się ciemno. 

Prąd

Komfortowe warunki pracy

Praca na budowie staje się szczególnie utrudniona w okresie jesienno-zimowym. To właśnie wtedy dni robią się o wiele krótsze i szybciej zapada zmrok. Aby nie przerywać swojej pracy i dokończyć ją w czasie, który jest najbardziej optymalny dla nas, warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt. Dzięki niemu będziesz mógł dokończyć swoją pracę nawet wtedy, kiedy zajdzie już słońce.

Jeśli interesuje Cię zakup urządzeń rozdzielających prąd oraz zapewniających odpowiednie oświetlenie na budowie, odwiedź sklep internetowy www.takjasno.pl. Oprócz fachowej, kompleksowej pomocy oraz profesjonalnego doradztwa możesz liczyć na atrakcyjne zniżki, np. kupon rabatowy na darmową dostawę. Szukaj firmy także na YouTube, Facebooku oraz Linkedin.

Rozdzielnice elektryczne

Rozdzielnice elektryczne zapewniają dostęp do energii elektrycznej wszędzie tam, gdzie jest on tymczasowo wymagany. Dlatego też świetnie sprawdzają się na placach budowy, remontowanych obiektach, ale również wydarzeniach kulturalnych, np. koncertach czy festynach.

Jak sama nazwa wskazuje, głównym zadaniem rozdzielnic elektrycznych jest rozdzielenie prądu na kilka urządzeń. Oprócz tego wyposażone są w gniazda o różnym przeznaczeniu (np. 32A, 65A, 125A lub 220V), dzięki czemu możliwe jest podpięcie do nich kilku sprzętów naraz lub urządzeń, które posiadają inne parametry niż znajdujący się na budowie kabel sieciowy.

Tym, co przede wszystkim cechuje rozdzielnice elektryczne, jest ich wszechstronność zastosowania nawet w trudnych warunkach, wielofunkcyjność, mobilność oraz wysokie bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Maszty budowlane i oświetlenie LED

Podczas pracy na budowie nie może zabraknąć urządzeń, które dostarczają prąd. Niezbędne jest również odpowiednie naświetlenie, dzięki któremu warunki naszej pracy nie są uzależnione od pory dnia. Dzięki funkcjonalnym masztom budowlanym oraz oświetleniu LED to Ty decydujesz, kiedy kończysz swoją pracę.

Urządzenia te zapewniają dodatkową ilość światła wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Wykonane z antykorozyjnych materiałów, są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych i z powodzeniem będą służyć Ci przez wiele sezonów.

Korzystamy z plików cockies, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zobacz politykę prywatności.