Lampa budowlana dopasowana do potrzeb

lampa budowlana

Lampa budowlana dla Ciebie

Zrobiło się ciemno? Musisz kończyć pracę wcześniej niż było to planowane. Nie widać, więc trzeba skrócić dzień roboczy. To typowy problem firm budowlanych  pracujących popołudniami i wieczorem, zwłaszcza jesienią i zimą (gdy zmrok zapada wcześniej).

Pracuj dalej – nawet jak inni już poszli do domu

Gdzie wykorzystasz lampę budowlaną ?

  • nawet na dużym placu budowy
  • w czasie remontu w pomieszczeniach
  • podczas prac wykończeniowych
  • przy tynkowaniu, malowaniu, kładzeniu płytek
  • w sytuacjach awaryjnych i akcjach ratunkowych

Dla kogo lampa budowlana ?

  • wszelkiego rodzaju prace budowlane
  • wysokiej jakości wykończenie wnętrz
  • prace w ciemności po zachodzie słońca
  • firmy budowlane i wykończeniowe
  • naprawy i oświetlenie awaryjne

Lampa budowlana > maszt oświetleniowy

Kiedy taka lampa budowlana jest przydatna i kto powinien maszt oświetleniowy na wyposażeniu? Idealne rozwiązanie, gdy trzeba doświetlić miejsce pracy, plac budowy. Niezastąpione w czasie prac remontowych i podczas wykończania wnętrz. Doskonałe oświetlenie w czasie akcji ratunkowych. Maszt oświetleniowy jest przydatny, gdy trzeba oświetlić dużą powierzchnię.

Maszt oświetleniowy LM150R
Maszt oświetleniowy LM3x100R
Maszt oświetleniowy LM4x200RF
Możesz oświetlić dowolną powierzchnię

Zanim wybierzesz i kupisz maszt – koniecznie przeczytaj przewodnik o masztach oświetleniowych budowlanych. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy – zadzwoń do nas lub napisz wiadomość.

Lampa budowlana > lampy przenośne

Wybieraj z dostępnych modeli – znajdziesz u nas lampy zasilane z sieci elektrycznej oraz takie, które nie potrzebują źródła prądu, a mają własny akumulator. Lampy dedykowane do trudnych warunków panujących na budowie. Wygodne mocowanie zapewniają lampy mocowane na magnes lub ze specjalnymi uchwytami do zawieszenia na rusztowaniu lub drabinie. Lampy budowlane sprawdzą się w każdych warunkach.

Lampa przenośna LED LSR20A
Naświetlacz LED na magnes LS20A
Naświetlacz mobilny LED LS100AW
Bany 4000
Lampy przenośne to bardzo wygodne źródło światła

Jeśli w danym miejscu jest ciemno lub są słabe warunki świetlne – zaopatrz się w mobilną lampę LED. Doskonała w każdych warunkach i przez długi czas.

Lampa budowlana > naświetlacz

Lampy budowlane posiadają wytrzymałe naświetlacze,są z przewodem lub bez kabla. Szeroki rozstaw diod redukuje efekt oślepienia, a aluminiowa obudowa jest dodatkowym radiatorem. Płaska szyba ułatwia czyszczenie. Posiadamy modele do mycia detergentami i myjką ciśnieniową – szyba nie matowieje. Do specjalnych warunków wybierz naświetlacz zabezpieczony dodatkową szybą z poliwęglanu.

Naświetlacz LED LLS150AW
Naświetlacz LED LLS100A
Naświetlacz z poliwęglanu LLC200A
Wybierz i zamów naświetlacze LED SMD

Naświetlacze nie posiadają ruchomych części, więc są bardzo odporne na uderzenia i uszkodzenia. Generują światło o mocy od 50 do 150 Watt.

Oferowane przez nasz sklep przenośne lampy budowlane możesz zobaczyć na stronie producenta (www.partnersite.eu). Wygodnie zamówisz je w naszym sklepie – zapraszamy do działu: oświetlenie budowlane.

Zamów dzisiaj i odbierz jutro

lub dodaj dzień na dostawę kurierem

Większość zamówień realizujemy bez zbędnej zwłoki, natychmiast. Dla bezpieczeństwa podajemy zapas dwóch dni roboczych. Szczególnie przed świętami, gdy kurierzy mają mnóstwo pracy. Czasami mamy mnóstwo zamówień i nie jesteśmy w stanie wysłać paczki w ten sam dzień. Zdajemy sobie sprawę, że lampa budowlana jest zazwyczaj pilnie potrzebna i nie można zwlekać z czasem dostawy.

Korzystamy z plików cockies, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zobacz politykę prywatności.