Maszt oświetleniowy zawsze na budowie

maszt oświetleniowy

Maszt oświetleniowy budowlany

Najważniejszym elementem, który posiada każdy maszt oświetleniowy jest naświetlacz LED. W zależności od potrzeb możesz wybrać tylko jeden naświetlacz, dwa naświetlacze (które można ustawić w różne kierunki), trzy naświetlacze lub cztery lampy (oświetlające dwa teren z przodu, a dwa teren z tyłu).

Oczywiście ilość naświetlaczy ma bezpośredni wpływ na wagę belki samego masztu oświetleniowego. Belka z lampami (poprzeczka) jeśli waży więcej (więcej lamp lub większe lampy) musi posiadać odpowiednio dobrany maszt oświetleniowy. Lekkie lampy mogą mieć zwykły teleskopowy maszt lecz cięższe naświetlacze wymagają już mocniejszego masztu lub nawet ze specjalnym podnośnikiem (windą).

Maszty oświetleniowe

Maszt oświetleniowy LM150R
Stojak oświetleniowy LM2x50-3AW
Maszt oświetleniowy LM3x150F
Maszt oświetleniowy LM4x200RF

Jakie zalety ma maszt oświetleniowy

Przede wszystkim możesz wybrać rodzaj masztu: lekki teleskopowy, z dodatkowym podnośnikiem lub dedykowane do stałej pracy na zewnątrz lub przeznaczone do ciasnych pomieszczeń w czasie ich wykańczania. Koniecznie określ jego wysokość. Znajdziesz maszty oświetleniowe już od 1.75 cm wysokości, ale wyższe pomieszczenia mogą wymagać nawet 3 lub 4 metrowych masztów.

Maszt oświetla powierzchnie robocze

Kolejny wybór masztu oświetleniowego obejmuje ilość lamp – każdy naświetlacz można skierować w inną stronę zapewniając oświetlenie np. dwóch ścian. Moc lamp można dobrać według własnych potrzeb. Moc masztu oświetleniowego zaczyna się od 50W i 150W. Oczywiście można montować dodatkowe lampy zwiększając moc do 200W lub 300W. Jeśli warunki tego wymagają maszt oświetleniowy jest w stanie zapewnić nawet 800W mocy światła.

Promocja!
super cena
Original price was: 393,60 zł.Current price is: 301,35 zł. brutto
Promocja!
super cena
Original price was: 516,60 zł.Current price is: 449,00 zł. brutto

Wybierz maszt oświetleniowy

W menu znajdziesz doskonałe maszty do oświetlenia miejsca pracy. Prezentujemy również dedykowane maszty do oświetlenia placu budowy. Stojaki z oświetleniem do prac wykończeniowych. Maszty specjalnie dobrane do oświetlania dużej powierzchni. Mobilne maszty używane podczas akcji ratowniczych. Przeznaczone do stref zagrożonych wybuchem.

Promocja!
super cena
Original price was: 1.353,00 zł.Current price is: 1.259,00 zł. brutto
Promocja!
super cena

Maszty teleskopowe i halogeny LED do prac wykończeniowych

Stojak oświetleniowy LM2x150AW dwa wydajne naświetlacze | 300W

Original price was: 2.570,70 zł.Current price is: 2.198,99 zł. brutto
Promocja!
super cena
Original price was: 7.749,00 zł.Current price is: 6.490,00 zł. brutto
Promocja!
Original price was: 33.517,50 zł.Current price is: 30.737,70 zł. brutto

W zależności od potrzebnego oświetlenia obydwa naświetlacze (umieszczone na maszcie) można skierować w tym samym kierunku lub ustawić w dwie różne strony. Czasami jeden maszt oświetleniowy jest w stanie skutecznie oświetlać dwa miejsca pracy. Natomiast jeśli nie jest Ci potrzebny maszt oświetleniowy (tak wysoko) możesz zdjąć całą belkę z naświetlaczami lub odkręcić same naświetlacze LED. Same lampy mogą być wykorzystywane, gdy oświetlenia wymaga podłoga (niska wysokość).

Maszt oświetleniowy LM2x100R/3

Polub nasz profil na Facebooku – ciekawostki i nowości.

Gdy zbędny maszt oświetleniowy

Jeśli chcesz korzystać z wielu zalet masztów oświetleniowych, ale nie jest Ci potrzebny wysoki stojak – możesz wybrać mini stojak (25 cm). Do dyspozycji masz dwie lampy o wydajności 6200 lumenów (każda ma 30W).

Niewielka waga (zaledwie 3 kg) oraz długi przewód (2 metry) sprawiają, że takie oświetlenie można wykorzystać w wielu miejscach. Wysokość może nie jest imponująca, ale nie zawsze potrzeba kilku metrów (wysokość lampy to 275 mm).

Promocja!
super cena

Lampy warsztatowe i maszty do oświetlenia miejsca pracy

Lampa budowlana LM2x30AW na stojaku 25 cm | 60W Partnersite

Original price was: 485,85 zł.Current price is: 399,00 zł. brutto
Korzystamy z plików cockies, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zobacz politykę prywatności.