Nowe rozdzielnice elektryczne ERB 63AWN1

Nowe rozdzielnice

Rozdzielnice modelu Partnersite ERB63AWN1 są opracowane dla firm wynajmujących sprzęt i dla firm budowlanych. Dla firm organizujących różnego rodzaju imprezy, eventy, koncerty i spotkania okolicznościowe w terenie. Na stałe do zakładów pracy, przemysłu oraz centrów logistycznych, gdzie jest potrzeba zasilenia urządzeń mobilnych.

nowe rozdzielnice

ERB 63AWN1

w wersji z licznikiem lub bez !

Rozdzielnice do prac wykończeniowych

Rozdzielnica elektryczna ERB 63AWN1
ERB 32AWS1
price
2 X 16A
2 X 32A
4 x 250V
2m przewodu H07RN-F 5×10 z wtyczką CEE 63A 5p 400V IP67
105 cm i 15 kg
licznik
cena 3.100,-
zobacz
Rozdzielnica elektryczna ERB 63AWN1L
ERB 63AWS1
price
2 X 16A
2 X 32A
4 x 250V
2m przewodu H07RN-F 5×10 z wtyczką CEE 63A 5p 400V IP67
105 cm i 15 kg
licznik
cena 3.400,-
zobacz
rozdzielnice-elektryczne
rozdzielnia budowlana

Zastosowano zabezpieczenia firmy Kanlux, a dodatkowo zastosowano moduł różnicowoprądowy RCD typ A. Producentem osprzętu siłowego jest natomiast Grupa PC Electric GmbH z siedzibą w Austrii lub SEZ z siedzibą w Słowacji.

Rozdzielnica jest montowana na mocnym, spawanym metalowym stojaku oraz posiada daszek, który zabezpiecza rozdzielnicę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz opadami atmosferycznymi.

Dodatkowo zastosowano karabinki w celu podwieszenia i zamocowania wtyki zasilającej (porządek na budowie, w transporcie i podczas przechowywania). Koniecznie zobacz zdjęcia.

Rozdzielnice elektryczne

Nowe rozdzielnice ERB 63AWN1

Rozdzielnice elektryczne model Partnersite ERB63AWN są opracowane dla firm wynajmujących sprzęt i budowlanych do prac budowlanych.

Rozdzielnicę można zawiesić na samym stelażu. Istnieje możliwość odkręcenia nóg rozdzielnicy (szybko i wygodnie).  Możliwość demontażu nóg to niezastąpiona zaleta na czas transportu.

W rozdzielnicach zastosowano moduł różnicowoprądowy RCD typ A dedykowany do pracy z oświetleniem LED, ładowarkami do telefonów i laptopów w uzupełnieniu do zastosowań ze zwykłymi urządzeniami takimi jak nagrzewnice czy silniki.

Dla firm organizujących różnego rodzaju eventy, koncerty i imprezy okolicznościowe w terenie. Na stałe do zakładów pracy, przemysłu oraz centrów logistycznych, gdzie jest potrzeba zasilenia urządzeń mobilnych.

Korzystamy z plików cockies, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zobacz politykę prywatności.