Przedłużacze bębnowe to wygoda i porządek

Przedłużacze bębnowe

Przedłużacze bębnowe

Przedłużacze na bębnie pozwalają podłączyć elektronarzędzia wszędzie tam, gdzie nie ma kontaktu. Stosując przedłużacz bębnowy możesz łatwo i szybko zwiększyć zasięg przewodu pomiędzy stacjonarnym gniazdem sieci elektrycznej, a potrzebnymi urządzeniami.

Uwaga. Pamiętaj jednak, że przedłużacze bębnowe muszą wyróżniać się solidną budową i trwałymi materiałami. Polecany do użytku profesjonalnego w różnego typu serwisach, warsztatach i na placu budowy. Wiele przedłużaczy na bębnie (zwłaszcza te tanie) nadają się do warunków domowych, a nie na trudne warunki budowlane.

Przedłużacze bębnowe – na bębnie

Wysoka odporność na uderzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Przedłużacz budowlany może znaleźć zastosowanie zarówno w warunkach przemysłowych jak i domowych.

Tanie przedłużacze świetnie sprawdzą się do podłączenia przydomowych urządzeń elektrycznych (kosiarka, myjka ciśnieniowa, wiertarka, odkurzacz samochodowy) jednak tylko sprawdzone przedłużacze bębnowe można stosować w biurach, przy produkcji, na halach magazynowych lub na budowie.

EED 16A

Przedłużacze bębnowe

4 gniazda 250V

Przedłużacze na bębnie EED 32A 5x4

Przedłużacze bębnowe

gniazdo 16A lub 32A

Przedłużacze na bębnie EED 30R

Przedłużacze bębnowe

z uziemnieniem

Na co zwrócić uwagę

 • Długość przewodu: 10, 20 lub 50 metrów
 • Ilość gniazd: 230V lub 400V 16A
 • Uziemnienie: tak (gniazd lub bębna) / nie (brak)
 • Rodzaj kabla (przekrój kabla): H07RN-F 3 lub 5×2,5, 5×4 lub 5×6
 • Norma bezpieczeństwa: zazwyczaj to IP44
 • Ilość faz: jedno lub trójfazowe
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem: termik (wyłącznik 0-1 to nie termik)

Często tanie przedłużacze bębnowe

 • wykonane są ze słabej jakości przewodu (brak jednej żyły)
 • zabezpieczenia przed dziećmi komplikują życie pracownikom
 • nie posiadają termika – zabezpieczenia przed przegrzaniem
 • brak osłon gniazd i brak uziemnienia

! nie inwestuj w takie przedłużacze ! mogą być niebezpieczne !

Kolor przedłużaczy budowlanych

 • czarny – nie widać brudu, aczkolwiek zostają ślady po farbie czy tynku
 • czerwony – lepiej widoczny w terenie

Przedłużacze na bębnie

specjalnie dla wypożyczalni

Mocne i przeznaczone do ciężkich warunków budowlanych, nie tylko dla firm rentalowych. Przewód z antykradzieżowym markerem, bęben wykonany z metalu, z uziemnieniem.

Zabezpieczenia antykradzieżowe

Często dochodzi do kradzieży kabla na budowach. Przewód staje się coraz krótszy. Szczególnie ma to miejsce, gdy wtyczka jest rozbierana i wystarczy śrubokręt, aby zdjąć ją z przewodu.

Problem rozwiązuje specjalny marker – to pomalowane na żółto zakończenie kabla, które natychmiast pozwala na ocenę, czy przewód jest oryginalny. Malowana specjalną farbą końcówka przewodu pozwala sprawdzić oryginalność przedłużacza na pierwszy rzut oka.

EES 10R
Przedłużacze na bębnie EED 32A 5x4

Przedłużacz budowlany na bębnie

Użycie wysokiej jakości materiałów, połączone z dużą funkcjonalnością zapewniają wygodną i długotrwałą eksploatację. Przedłużacze są przeznaczone do ciężkich warunków  budowlanych lub dla firm wynajmujących sprzęt budowlany. W celu zwiększenia bezpieczeństwa metalowy bęben został uziemiony.

Przewód jest olejoodporny mrozoodporny. Przewód w gumie oraz ochronne klapki zapewniają dodatkowe zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Kabel jest elastyczny, a przy tym bardzo trwały.

Oferowane przez nasz sklep przedłużacze budowlane możesz zobaczyć na stronie producenta (www.partnersite.eu). Wygodnie zamówisz je w naszym sklepie – zapraszamy do działu: przedłużacze budowlane.

Zobacz w sklepie przedłużacze budowlane !

Korzystamy z plików cockies, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zobacz politykę prywatności.