Rozdzielnica budowlana pomoże Ci w pracy

rozdzielnica budowlana

Rozdzielnica budowlana dla Ciebie

Oferujemy rozdzielnie budowlane na place budowy. Wysokiej jakości, a przede wszystkim bezpieczne. Rozdzielnice budowlane posiadają wymagane certyfikaty i są składane ze sprawdzonych elementów.

Duży wybór rozdzielnic budowlanych. Od kilku lat dostarczamy profesjonalne rozdzielnice elektryczne prosto na plac budowy. Solidnie wykonane spełniają oczekiwania i bezawaryjnie służą przez długi czas. Mocna i odporna  obudowa. Mocny i stabilny stojak.

Pracuj dalej – nawet jak inni już poszli do domu

Rozdzielnica budowlana

– gdzie ją wykorzystasz ?

  • w czasie remontu do zasilania maszyn
  • podczas prac wykończeniowych
  • przy pracach, gdzie potrzebna jest siła
  • na każdym placu budowy
  • w sytuacjach, gdy potrzeba prądu

Rozdzielnica budowlana

– najważniejsze zalety

  • mocna i solidna konstrukcja, najwyższa jakość
  • dodatkowe oświetlenie gniazd lub daszek
  • dobierz ilość gniazd 16A, 32A, 63A i 250V
  • kółka transportowe lub rączki do przenoszenia
  • rozdzielnice z licznikiem energii (pod wynajem)

Rozdzielnica budowlana z oświetleniem

Jeśli potrzebujesz przenośną rozdzielnice z oświetleniem i korzystasz z nich w wielu miejscach – ta oferta jest dla Ciebie. Wybierz rozdzielnicę o wybranej konfiguracji gniazd. Wygodne, funkcjonalne, sprawdzone na budowie. Wypożyczalnie sprzętu budowlanego uwielbiają te rozdzielnice.

Rozdzielnice budowlane ERB 160RT1
Rozdzielnica budowlana ERB 32R4
Gotowa rozdzielnica ERB 32 AWZk1

Dedykowane dla firm wynajmujących sprzęt budowlany. Rozdzielnica z oświetleniem, gniazda trójfazowe są zabezpieczone metalową osłoną, która uniemożliwia wyrwanie w trakcie intensywnego użytkowania.

Rozdzielnice do prac wykończeniowych

Małe i lekkie rozdzielnice do prac wykończeniowych. Niezbędne wyposażenie na każdej budowie. Szybko i bezpiecznie dopasujesz prąd do wymagań urządzenia. Wybierając produkt z kablem – zaczniesz pracę jeszcze szybciej. Jeśli potrzebujesz zawiesić rozdzielnicę nad podłogą – wybierz skrzynkę z dodatkową podstawą.

Skrzynka elektryczna ESP 16AW
Skrzynka elektryczna ESP 32AW
Rozdzielnica budowlana ERB 32AWS1
Rozdzielnica przenośna ERB 32AWK1

Dedykowana dla firm prowadzących prace wykończeniowe. Użyte materiały gwarantują wytrzymałość i niezawodność konstrukcji.

Rozdzielnice budowlane

Przenośne rozdzielnice budowlane są przeznaczone do zasilania miejsc pracy w trakcie prowadzenia różnych prac budowlanych. Mogą być jednak na stojaku spawanym z kątowników i opasający tył rozdzielnicy. Wystarczy wybrać model spełniający Twoje potrzeby (ilość gniazd).

Rozdzielnica budowlana ERB 32R4
Rozdzielnica elektryczna budowlana ERB 40A1
Rozdzielnica budowlana ERB 63A2
Rozdzielnica budowlana ERB 160A2

Rozdzielnice elektryczne budowlane są perfekcyjne do zasilania miejsc pracy w trakcie prowadzenia prac budowlanych. Swobodny dostęp do każdego z gniazd, bez względu na ilość podłączonych urządzeń.

Każda rozdzielnica budowlana posiada opis na stronie producenta (www.partnersite.eu). Wygodnie zamówisz je w naszym sklepie – zapraszamy do działu: rozdzielnice elektryczne.

Rozdzielnice z licznikiem

Szczególnie wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy na budowie pracuje kilka różnych firm. Licznik w rozdzielnicy budowlanej umożliwia podział kosztów oraz dokładne ustalenie kto i ile wykorzystał kWh.

Zobacz: rozdzielnice elektryczne z licznikiem

rozdzielnice budowlane z licznikiem

Zamów dzisiaj i odbierz jutro

lub dodaj dzień na dostawę kurierem

Większość zamówień realizujemy bez zbędnej zwłoki, natychmiast. Dla bezpieczeństwa podajemy zapas dwóch dni roboczych. Szczególnie przed świętami, gdy kurierzy mają mnóstwo pracy. Czasami mamy mnóstwo zamówień i nie jesteśmy w stanie wysłać paczki w ten sam dzień. Zdajemy sobie sprawę, że rozdzielnica budowlana jest zazwyczaj pilnie potrzebna i nie można zwlekać z czasem dostawy.

Rozdzielnice budowlane gotowe do wkopania w grunt lub do zawieszenia na ścianie. Daszek ochronny zabezpiecza przed opadami.

Korzystamy z plików cockies, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zobacz politykę prywatności.