Rozdzielnica elektryczna dedykowana dla Ciebie

rozdzielnica elektryczna

Gotowa rozdzielnica elektryczna

Rozdzielnica budowlana jest niezbędnym elementem, aby podłączyć prąd i zasilać wybrane urządzenia. Niestety czasami gotowe rozdzielnice elektryczne nie posiadają odpowiedniej ilości gniazd. Pomimo dużej różnorodności są specyficzne sytuacje, gdzie potrzeba określonej konfiguracji gniazd.

Jeśli do Twoich potrzeb nie pasuje żadna rozdzielnica elektryczna (rozdzielnica budowlana) to absolutnie się nie przejmuj. Musisz się oczywiście liczyć z dłuższym czasem oczekiwania i być może wyższą ceną (chociaż nie zawsze) to pamiętaj, że jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie rozdzielnicę elektryczną dopasowaną do Twoich potrzeb i wymagań.

ERB erbetka

Rozdzielnica elektryczna

– w nietypowej sytuacji

 • gdy na placu budowy potrzeba więcej określonych gniazd
 • gdy przy pracach potrzebna jest siła dla kilku urządzeń
 • gdy w czasie remontu jest więcej maszyn
 • gdy podczas prac wykończeniowych pracuje kilka zespołów
 • gdy potrzeba prądu

Idealnie dobrana

– rozdzielnica elektryczna

 • posiada odpowiednie gniazda
 • jest ich odpowiednia liczba
 • ma właściwe zabezpieczenia
 • ma kółka transportowe
 • jest licznik energii (wynajem)

Dedykowana rozdzielnica elektryczna – jak zamówić?

 

Krok 1.

Przygotuj dokładny opis swoich wymagań i potrzeb. Możesz wypunktować ile i jakich gniazd musi posiadać rozdzielnica elektryczna lub możesz nam powiedzieć, do jakich i ilu urządzeń będziesz jej używać.

Nie zapomnij wspomnieć o dodatkowych oczekiwaniach dla rozdzielnicy elektrycznej, jak główny wyłącznik (na zewnątrz obudowy), zintegrowany licznik energii, własne oświetlenie, daszek przeciw opadom, koła transportowe czy rączki do przenoszenia.

Krok 2.

Prześlij nam wiadomość e-mail wraz z powyższym opisem (sklep@takjasno.pl), a przygotujemy specjalnie dla Ciebie najlepszą propozycję rozdzielnicy. W odpowiedzi (zazwyczaj w tym samym dniu) otrzymasz od nas kartę produktu (parametry) oraz schemat. Od razu podamy orientacyjną cenę oraz termin możliwej wysyłki.

Krok 3.

Następnie podejmiesz decyzję, czy właśnie taka rozdzielnica elektryczna jest idealna dla Ciebie. Jeśli będziesz zainteresowany to przygotujemy fakturę pro forma i zaczniemy działać. Oczywiście wszystkie wcześniejsze uzgodnienia są całkowicie bezpłatne (zupełnie gratis).

Rozdzielnice budowlane ERB 160RT1
Rozdzielnica budowlana ERB 32R4
Gotowa rozdzielnica ERB 32 AWZk1

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz oferty do przetargu lub musisz spełnić określone wymagania formalne. Przygotujemy odpowiednie dokumenty i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Pamiętaj, że jeśli nie znajdziemy gotowego rozwiązania to przygotujemy dla Ciebie dedykowaną wersję rozdzielnicy elektrycznej.

Dedykowane dla firm wynajmujących sprzęt budowlany. Rozdzielnica z oświetleniem, gniazda trójfazowe są zabezpieczone metalową osłoną, która uniemożliwia wyrwanie w trakcie intensywnego użytkowania.

Rozdzielnica elektryczna na zamówienie

Wszystkie dedykowane produkty na indywidualne zamówienie:

 • zaprojektowane są pod Twoje wymagania
 • zawierają tylko elementy najwyższej jakości
 • posiadają właściwe gniazda i odpowiednią ich ilość
 • są niezwykle trwałe i wygodne w eksploatacji
 • przewidują odpowiednie zabezpieczenia układu
 • montowane przez specjalistów (producenta rozdzielnic)
Skrzynka elektryczna ESP 16AW
Skrzynka elektryczna ESP 32AW
Rozdzielnica budowlana ERB 32AWS1
Rozdzielnica przenośna ERB 32AWK1

Rozdzielnica elektryczna

– ile i jakich gniazd potrzebujesz?

Dedykowana dla firm prowadzących prace wykończeniowe. Użyte materiały gwarantują wytrzymałość i niezawodność konstrukcji.

Rozdzielnica budowlana ERB 32R4
Rozdzielnica elektryczna budowlana ERB 40A1
Rozdzielnica budowlana ERB 63A2
Rozdzielnica budowlana ERB 160A2

Rozdzielnice elektryczne budowlane są perfekcyjne do zasilania miejsc pracy w trakcie prowadzenia prac budowlanych. Swobodny dostęp do każdego z gniazd, bez względu na ilość podłączonych urządzeń.

Każda rozdzielnica budowlana posiada opis na stronie producenta (www.partnersite.eu). Wygodnie zamówisz je w naszym sklepie – zapraszamy do działu: rozdzielnice elektryczne.

Rozdzielnice z licznikiem

Szczególnie wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy na budowie pracuje kilka różnych firm. Licznik w rozdzielnicy budowlanej umożliwia podział kosztów oraz dokładne ustalenie kto i ile wykorzystał kWh.

Zobacz: rozdzielnice elektryczne z licznikiem

rozdzielnice budowlane z licznikiem

Zamów dzisiaj i odbierz jutro

lub dodaj dzień na dostawę kurierem

Większość zamówień realizujemy bez zbędnej zwłoki, natychmiast. Dla bezpieczeństwa podajemy zapas dwóch dni roboczych. Szczególnie przed świętami, gdy kurierzy mają mnóstwo pracy. Czasami mamy mnóstwo zamówień i nie jesteśmy w stanie wysłać paczki w ten sam dzień. Zdajemy sobie sprawę, że rozdzielnica budowlana jest zazwyczaj pilnie potrzebna i nie można zwlekać z czasem dostawy.

Rozdzielnice budowlane gotowe do wkopania w grunt lub do zawieszenia na ścianie. Daszek ochronny zabezpiecza przed opadami.

Korzystamy z plików cockies, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zobacz politykę prywatności.