Lampy budowlane LED na akumulator, na stojaku

lampy budowlane

Szybka nawigacja:

Lampy budowlane

Lampy budowlane LED są stosowane do oświetlenia miejsc pracy na budowie (lampy na masztach doskonale oświetlają plac budowy), podczas tynkowania i malowania (można pracować nawet wieczorem i w nocy), w warsztacie, remontowanych wnętrzach (bardzo wygodne przy kładzeniu płytek).

Obecnie źródłem światła jest naświetlacz w postaci diod Led. Tego rodzaju lampy robocze charakteryzują się wysoką wydajnością świetlną, niskim poborem energii, wykonane są z lekkich i wytrzymałych materiałów. Ich ważna zaleta – są bardzo wytrzymałe na uderzenia i upadki. W przeciwieństwie do tradycyjnych halogenów nie mają szklanych lub luźnych elementów.

Lampy budowlane posiadają często dodatkowe funkcje np. są powerbankiem do podładowania telefonu lub mają wbudowane dodatkowe gniazdko 12V. Dzięki zastosowanym technologii LED większość posiada zasilanie akumulatorowe (lampa budowlana może działać bez przewodów), ale zawsze można uruchomić oświetlenie bezpośrednio z sieci 230V.

Promocja!
super cena
739,00  brutto
Promocja!
super cena
219,00  brutto
Promocja!
super cena
282,90  brutto
Promocja!
super cena
129,00  brutto
338,25  brutto
Promocja!
super cena
301,35  brutto
Promocja!
super cena
116,85  brutto

Lampy budowlane akumulatorowe

Lampy budowlane z akumulatorem mają zazwyczaj dwa tryby pracy. Ich czas pracy przy pełnej mocy wynosi około 4-5 godzin, a pracując w 50% mocy mają zapasu na 6-7 godzin.

Tego rodzaju lampy budowlane mają w komplecie kabel sieciowy (umożliwia naładowanie akumulatora z sieci). Czas do pełnego naładowania to około 3 godziny.

Często spotyka się ładowarkę samochodową, co umożliwia podładowanie lampy w samochodzie (trzeba pamiętać, że można podładować – naładować całkowicie będzie dość trudno).

Lampy budowlane na magnes

Podstawy tych lamp posiadają magnesy ferrytowe o dużym udźwigu (zazwyczaj każdy może unieść 5 kg). Lampę można przyczepić do każdej gładkiej powierzchni metalowej – bezpiecznie i wygodnie. Opcja szczególnie przydatna w trudno dostępnych miejscach oraz w nagłych usterkach.

Oferowane przez nasz sklep przenośne lampy budowlane możesz zobaczyć na stronie producenta (www.partnersite.eu). Wygodnie zamówisz je w naszym sklepie – zapraszamy do działu: lampy budowlane.

 

Korzystamy z plików cockies, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zobacz politykę prywatności.