Partnersite | producent oświetlenia i rozdzielnic

Partnersite

Firma Partnersite

Partnersite proponuje nowoczesne i energooszczędne rozwiązania potrzebne do odpowiedniego oświetlenia i dystrybucji prądu. Oferuje urządzenia, które sprawdzą się zarówno na placach budowy, jak i w zakładach pracy, na imprezach masowych lub w trakcie prowadzenia akcji ratowniczych.

Firma Partnersite nieustannie stara się udoskonalać produkty i pracować nad ich dopasowaniem do potrzeb klientów (maszty oświetleniowe, lampy budowlane, naświetlacze LED). Spółka koncentruje się na tworzeniu rozwiązań, które będą optymalne do wymagań klientów, ergonomiczne z dbałością o ich trwałość i niezawodność.

Bezpieczeństwo, wydajność i komfort pracownika w dużej mierze zależy od narzędzi i warunków, jakie zapewni mu pracodawca. Dostarczając urządzenie do odbiorcy firma Partnersite staje się jego pomocnikiem w wykonywaniu codziennych zadań, pośrednio wpływając na jakość i wydajność jego pracy.

Katalogi PDF do pobrania

Oferta Partnersite

maszty-stojaki-oswietleniowe-LM4x100AW-on
lampy-przenośne-LED-SMD-LS050AH-on
naświetlacz-lampa-LED-SMD-LLC200A-on
Rozdzielnica elektryczna budowlana ERB 40A1
Przedłużacze na bębnie EED 50R

Oferowane przez nasz sklep przenośne lampy budowlane możesz zobaczyć na stronie producenta (www.partnersite.eu). Wygodnie zamówisz je w naszym sklepie – zapraszamy do działu: pokaż cały asortyment.

Coraz więcej produktów dla firm
z branży wykończenia wnętrz

Firma Budowlana Putz Gips Sławomir Kuśnierz Tomasz Śledzikowski istnieje na rynku od 2009. Specjalizuje się w wykonywaniu tynków maszynowych, a także szeroko pojętym wykończeniu wnętrz. Swój ciągły rozwój zapewnia przede wszystkim wysokiej jakości wykonania, a także dotrzymywaniu terminowości zleceń. Obecnie składa się z kilku ekip, przygotowujących mieszkania „pod stan deweloperski” dla deweloperów, z którymi ściśle współpracują. W związku z okresem jesienno-zimowym pojawiła się potrzeba doposażenia w źródła światła.

Betonowanie ścian nawet 16 godzin na dobę
możliwe z masztami oświetleniowymi Partnersite

Firma Ogólnobudowlana BOBROWSKI z siedzibą w Szczecinie oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, nadzoru, produkcji i realizacji obiektów o konstrukcji stalowej i żelbetowej. Historia firmy sięga 2008 roku. Obecnie firma zatrudnia kilkudziesięciu doświadczonych pracowników oraz posiada wiele specjalistycznych maszyn i urządzeń, realizuje budowy jako Generalny Wykonawca.

Naświetlacze Partnersite,
które można wykorzystywać w śrutowni

Zastosowanie dodatkowej szyby z wklejoną folią i nałożenie kratki ochronnej uniemożliwi wypadniecie lub rozpadniecie się szyby, kiedy zostanie trafiona śrutem. Szyba z pęknięciami może pracować przez wiele miesięcy. W przyszłości, uszkodzoną szybę ochroną można wymienić na nową.

Maszty oświetleniowe i naświetlacze
pod prace wykończeniowe i do zastosowań specjalistycznych

Firma Partnersite, lider na polskim rynku w produkcji i dystrybucji masztów oświetleniowych bez generatora, wprowadza serię produktów do wykańczania wnętrz. Linia produktów jest dopasowana do potrzeb firm, które prowadzą prace wykończeniowe w budynkach mieszkalnych i biurowych.

Zostały zastosowane unikatowe rozwiązania, gdzie lampy posiadają równą powierzchnię, gdyż szyba chroniąca odbłyśnik z diodami jest wklejona w obudowę. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie i dokładne wyczyszczenie lampy w trakcie i po wykonaniu pracy. Szkło nie wchodzi w reakcję z żadnymi środkami lub farbami malarskimi, dlatego szyba będzie zawsze czysta i naświetlacz będzie emitować pełna wydajność nawet po wielu latach użytkowania.

Mobilne maszty oświetleniowe
polecane przez wojsko

Maszt model LM3x100R jest wykorzystywany do oświetlenia stanowisk pracy przy realizacji napraw maszyn bojowych wykonywanych przez zakład. Zdaniem pracowników Wojskowych Zakładów Elektrycznych, maszt charakteryzuje się bardzo dobrą jakością przy rozsądnej cenie za zestaw.

Pozytywne wyniki z użytkowania naszego produktu umożliwiły nam uzyskanie krótkiego żołnierskiego “polecam” firmę Partnersite jako dostawcę mobilnych masztów oświetleniowych bez generatora.

Strona www Partnersite

Korzystamy z plików cockies, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zobacz politykę prywatności.